Mieszkanie przy ul. Konopnickiej w Bielsku-Białej

Zapraszamy Was do obejrzenia przepięknie urządzonego mieszkania w Bielsku-Białej przy ul. Konopnickiej. Wyposażenie tego wspaniałego miejsca sprawiło nam niezwykłą radość. W kuchni zagościł okrągły stół z niesamowicie wygodnymi krzesłami, w salonie stół jadalniany – wykonany wg indywidualnego projektu naszych klientów w towarzystwie bardzo wygodnych foteli, sypialnia z dużym tapicerowanym łóżkiem oraz co najważniejsze z bardzo wygodnym materacem.

 

Do pokoju nastolatki wstawiliśmy lekkie nowoczesne meble: białe biureczko z regałem, wygodny fotel do nauki oraz bujany fotel wiszący dla relaksu. Podłogi ozdobiliśmy wysokiej jakości dywanami, które są łatwe w utrzymaniu czystości, plamoodporne, a których wzory zachwyciły naszych Klientów. Całość dopełniliśmy dodatkami, świecami zapachowymi oraz milusimi kocykami.

   

Całe mieszkanie prezentuje się niezwykle elegancko, a to za sprawą właścicielki, która sama zaprojektowała cały wystrój w najmniejszym detalu, zadbała również o przecudowny nastrój podczas naszej wizyty. 

 

Mieszkanie to będzie zapewne dla Wielu z Was inspiracją – jest również dla nas.

 

 

Galeria

 

Masz pytania? Napisz do nas, lub zadzwoń

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Sklep Meblowy Quality

Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Pn-Pt 9 – 17
Sb 9 – 14
tel./fax: +48/33-862-21-50

Wzkazówki dojazdu